Головна » 2015 » Січень » 21 » Ін'єкції ботокса до 40 років: за і проти
13:04
Ін'єкції ботокса до 40 років: за і проти

Сьогодні все більше жінок в надії уникнути появи зморшок вдаються до допомоги ботокса в досить молодому віці. Багато дерматологи підтверджують ефективність цього методу, але інші не втомлюються попереджати про небезпеки, якими загрожує використання ботокса до 40 років.

Ботокс містить очищену форму нейротоксин, що виробляється бактерією clostridium botulinum, і порушує сполучення між нервами і м'язами. Завдяки цьому шкіра залишається гладкою, адже лицьові м'язи фактично паралізовані.

Ефект ботокса триває кілька місяців, але ціна за нього досить висока. Якщо ви ще не вирішили, чи варто починати ці процедури заздалегідь або все ж слід почекати появи зморшок, познайомтеся з важливими фактами, які дадуть відповіді на більшість ваших питань.

Докази за раннє використання ботокс

Багато дерматологи радять починати застосування ботокса після 20 років, щоб максимізувати його ефект і запобігти всі ознаки старіння шкіри, але це не єдиний аргумент на користь раннього початку використання ботокса. Деякі дослідження довели, що ін'єкції можуть запобігти формуванню зморшок, створивши наукову базу, що виправдовує використання нейротоксин до 30 років.

Профілактика зморшок

Дослідження 2006 року, проведене Департаментом лицевої хірургії медичної школи, найбільш часто цитується прихильниками раннього використання ботокса. Однояйцеві близнюки брали участь в 13-річному експерименті. Через більш ніж десятиліття та сестра, яка отримувала ін'єкції ботокса 2-3 рази на рік, могла похвалитися гладкою шкірою. У іншого ж спостерігалися типові ознаки старіння.

Збереження гладкості шкіри

Дослідження підтвердили ефективність ботокса в боротьбі із зморшками в куточках очей. Якщо ви думаєте, чи починати використання ботокса заздалегідь, вам варто дізнатися, що розслаблення м'язів під шкірою дозволяє шкірі довше залишатися гладкою. Шкіра краще зберігає еластичність, якщо вона не схильна до постійних рухам.

Боротьба з мігренню

Якщо ви страждаєте на мігрень, ботокс може полегшити ваш стан, забезпечуючи при цьому косметичні вигоди. Цей нейротоксин успішно використовувався для лікування дорослих людей, схильних до хронічних мігрені. Цей ефект був відкритий тільки в 90-х, але вже зарекомендував себе як дієвий засіб для людей з регулярними мігренню.

Докази проти раннього використання ботокс

Хоча користь від раннього початку ін'єкцій очевидна, побічні ефекти теж не варто випускати з виду. Від високої вартості процедур до ризику передчасного старіння - давайте познайомимося з доводами проти раннього використання ботокса.

Ризик передчасного старіння

Деякі дерматологи виступають проти профілактичного використання ботокса.Один з найбільш вагомих аргументів проти ін'єкцій - це підвищений ризик передчасного старіння. Знаменитості, які зловживають ботоксом, можуть стати відмінним прикладом. Однак цей засіб було відкрито не настільки давно, щоб можна було говорити про результати його багаторічного використання. Постійне блокування нервових імпульсів в м'язах може привести до зниження кількості м'язової тканини.

Підвищений ризик побічних ефектів

Якщо ви рано почали використовувати ботокс, у вас набагато більше шансів зіткнутися з побічними ефектами. Ін'єкції можуть бути ефективні, поки вам 20 з невеликим, але в 50 ви ризикуєте виявити небажані зміни, адже дія нейротоксин буде слабшати.

Астрономічні витрати на процедури

Процедура, яка зачіпає одну область, коштує сотні доларів, тому якщо ви починаєте ін'єкції ще до 30 і проводите лікування 3 рази в рік, ваші витрати можуть стати просто колосальними.

Але незалежно від того, яке ви приймете рішення, завжди проводите ін'єкції тільки у фахівців з ліцензією.

Джерело: rebiza.ru

Переглядів: 140 | Додав: sprava | Теги: КРАСА, жінки, косметика, ботокс, операції | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: